Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin

  • 60 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin Γρανάδα με 2 υπνοδωμάτια με θέα στο βουνό έχει εκλεκτή τοποθεσία, καθώς απέχει μόλις 1 χλμ. από την Οδό Calle Navas Αυτό το διαμέρισμα 60 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Το κατάλυμα προσφέρει αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει μπιντές και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin διαθέτει μικρή κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν και να απολαύσουν τα γεύματα τους.

Το Θεματικό Πάρκο Science Park απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Αλάμπρα που είναι σε απόσταση περίπου 600 μέτρων. Το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την Αυλή των Λεόντων. Η στάση λεωφορείων Santa Isabel la Real είναι σε απόσταση 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin Γρανάδα
Palacio Conde De Cabra
Τιμή μόνο για κινητά

Palacio Conde De Cabra

7.8
Καλό 134 σχόλια
22 μ από το κατάλυμα
USD 108 USD 97
ανά νύχτα
La Casa De Alicia
Τιμή μόνο για κινητά

La Casa De Alicia

9.0
Άριστο 5 σχόλια
91 μ από το κατάλυμα
USD 85 USD 77
ανά νύχτα
Albaicin A Tus Pies!
Τιμή μόνο για κινητά

Albaicin A Tus Pies!

10
Εξαιρετικό 3 σχόλια
93 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000180170000193990000000000000000VFT/GR/02443,VFT/GR/02443
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin;
      Το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin βρίσκεται κοντά σε Αλάμπρα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin περιλαμβάνουν Αυλή των Λεόντων, Θεματικό Πάρκο Science Park καθώς και Οδός Calle Navas.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin;
      Η διαμονή στο το Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin κοστίζει 117€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Bodegas Castañeda και El Claustro και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 60 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luminous Alhambra View Apartment In Albayzin Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο